3D%20Scans_edited.jpg

SPECTRUM

Właściwy sposób działania

OFERTA

Innowacyjność w diagnostyce, rehabilitacji i terapii to kierunek w którym podążamy. Twoje oczekiwania to nasze wyzwanie. Staramy się pomóc poszukując najlepszych metod diagnostyki i leczenia. Zdrowie naszych pacjentów jest najważniejsze. W naszej ofercie konsultacje neurologiczne, opieka pediatryczna, diagnostyka, konsultacja lekarza rehabilitacji wczesnodziecięcej, badanie EEG dla osób w każdym wieku  i Vibroterapia - nowoczesna, nieinwazyjna rehabilitacja neurologiczna.

 

Acupuncture Session_edited.jpg

Konsultacje neurologiczne

Kompleksowa diagnostyka

i terapia  neurologiczna dzieci, młodzieży i dorosłych. Leczenie padaczek lekoopornych, prowadzenie terapii VNS – stymulacja nerwu błędnego.

Urocza dziewczyna Pediatra

Opieka pediatryczna

Diagnozowanie i leczenie chorób oraz dolegliwości występujących

u dzieci. Przypadki drobnych schorzeń oraz te o podłożu genetycznym jak i mające  pochodzenie psychologiczne lub psychospołeczne.

images (1)_edited.png

Badanie EEG

Prowadzimy diagnostykę elektroencelograficzną dzieci i dorosłych. Badania wykonywane są w czuwaniu i we śnie, po deprywacji (wybudzeniu, pozbawieniu snu) oraz w czasie snu fizjologicznego (badania nocne).

Newborn Baby Foot

Wczesna rehabilitacja

Ocena  psycho-motorycznego rozwoju niemowląt, małych dzieci oraz zaburzenia rozwoju dzieci starszych i młodzieży.  Problem wiotkości i napięcia mięśniowego, zaburzenia odżywiania i ich konsekwencje rozwojowe.

Obraz1.jpg

Vibroterapia

Jedyna taka terapia w Polsce! VIBRA 3.0. Bezpieczne zabiegi

w obszarze nerwowo-mięśniowym. Skuteczna w porażeniu mózgowym, chorobie Parkinsona, stwardnieniu rozsianym i innych chorobach neurologicznych.

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie!

ul. Milenijna 12 A     Lublin 20-884

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 08,00-19,00

tel+48 798 327 261